Leden

Hoogstudentenclub Moeder Oilsjterse

mol

De senioren van Moeder Oilsjterse Leuven:

1993-1994 Bruno “Zjeloi” De Lathauwer
1994-1995 Bruno “Zjeloi” De Lathauwer
1995-1996 Zeger “Ziggie” Van Neck
1996-1997 Ralfi “Elfi” Vanlaethem
1996-1997 Tom “Pansj” Heeremans
1997-1998 Stijn “Oizer” Stassijns
1998-1999 Reinout “Mem” Van Vaerenbergh
1999-2000 Jan “Sponzie” Vandevelde
2000-2001 Thomas “Lozano” Depuydt
2001-2002 Olivier “Fiskadeng” Le Compte
2002-2003 Jelle “Koeper” Stassijns
2003-2004 Robrecht “Brestig” Coppens
2004-2005 Benoit “Moil” Spitaels
2005-2006 Steven “Pladasj” Lievens
2006-2007 Dries “Mazet” Maebe
2007-2008 Pieter “Doeber” Uvin
2008-2009 Pieter “Drasj” Caekebeke
2009-2010 Alec “Sjaret” Billiet
2010-2011 Stephane “Masjer” Van Damme
2011-2012 Sean “Plansjee” Van Brempt
2012-2013 Carl “Balosj” Grysolle
2013-2014 Steve “Prisong” Vandervelde
2014-2015 Mats “Bloesj” Walraed
2015-2016 Vincent "Dasj" Caudron
2016-2017 Maxime "Troesjel" Buelens
2017-2018 Alex “Zjang” De Ruysscher
2018-2019 Bert “Slesj” Van Brempt
2019-2020 Pieter "Gazje" Ediers
2020-2021 Thomas "Kartasj" Van der Elst
2021-2022 Emile "Pesje" Du Caju

Leden Leuven

Karel “Botter” Leys
Pieter “Gazje” Ediers
Emile "Pesje" Du Caju
Thomas "Kartasj" Van der Elst
Fréderic "Fakoin" Meuleman
Beau "Gidong" Monsieur
Auguste "Kaloesj" Derde
Ruben "Stert" Bellemans

Leden Gent

Thomas "Stiesje" Charon
Alain "Hossel" Mpama
Paul "Kassoi" Balanean
Jules "Teirf" De Cooman
Stijn "Kasjer" Notelaers
Emmanuel "Frank" Van Lierde
Pieter-Paul "Kadotter" Verbeke
Sam "Koesj" Janseghers
Niel "Krawat" Saerens
Jonas "Tjip" Van Geert
Jules "Sloensj" Liyolo
Kobe "Trik" Uyttersprot
Martijn "Saloi" Baert

mog

De senioren van Moeder Oilsjterse Gent:

1990-1991 Reinout "Herpie" Maus
1991-1992 Michel "Koltoe" Van Houdt
1992-1993 Reinout "Herpie" Maus
1993-1994 Michel "Koltoe" Van Houdt
1994-1995 Philippe "Kodak" Van Overschelde
1995-1996 Sven "Pretensje" Van den Bogaert
1996-1997 John "Toepee" Van Overschelde
1997-1998 Pascal "Toip" Tuybens
1998-1999 Vincent "Mendeljef" du Four
1999-2000 Pascal "Toip" Tuybens
2000-2001 Jordi "Zjweindi" De Coster
2001-2002 Frederik "Barbisj" Saeys
2002-2003 Maarten "Misjlein" Daelman
2003-2004 Geerart "Boelet" Bourlon
2004-2005 Guy "Lepsaas" Beeckman
2005-2006 Michael "Odilong" Vindevoghel
2006-2007 Guy "Lepsaas" Beeckman
2007-2008 Joery "Spaaf" Matthys
2008-2009 Brecht "Marcelleken" Moens
2009-2010 Jan "Zjest" Cooreman
2010-2011 Matthieu "Vazjol" Bossut
2011-2012 Andreas "Sjapper" De Ridder
2012-2013 Wolfgang "Zwazjel" Van den Bossche
2013-2014 Michiel "Sadoot" Vandewalle
2014-2015 Michiel "Stoeit" Waterschoot
2015-2016 Kristof "Klaxong" D'heer
2016-2017 Alain "Brissel" Dushimimana
2017-2018 Cédric "Kadoi" Verhulst
2018-2019 Frederik "Zjiel" De Leenheer
2019-2020 Jannick "Patat" Dupont